דיני משפחה וגירושין

הנתונים מלמדים אותנו שזוג אחד מכל ארבעה זוגות מתגרשים היום. מדובר במספרים עצומים שנמצאים בעלייה עם השנים. יש לכך סיבות רבות, בין אם סיבות שקשורות לקשר עצמו בין בני הזוג אשר מחליטים לפרק אותו ובין אם מדובר בנסיבות אחרות, חיצוניות, אשר מובילים להחלטה זו. 

לצד עלייה ניכרת במספר הזוגות שבוחרים להתגרש, אנחנו יכולים למצוא עלייה במספר עורכי דין שמתמחים בדיני משפחה וגירושין. עלייה זו נובעת, הן מהעובדה שקיימת עלייה כללית במספר עורכי הדין בישראל (כיום המספרים עומדים על יחס של עורך דין אחד לפחות מ-150 אזרחים, זה הנתון הגבוה במערב), וכן מעצם העובדה שקיים ביקוש לעורכי דין שיתמחו בדיני משפחה וגירושין. 

חשוב להדגיש, עורכי דין שמתמחים בדיני משפחה, אינם מתעסקים רק בתיקי גירושין, למרות שמדובר בתיקים גדולים ומשמעותיים, אלא גם בתיקים אחרים, למשל, צוואות וירושות, אימוץ, הסדרי זוגיות (ידועים בציבור), סכסוכים משפחתיים ועוד. חלק מהתיקים נידונים בבתי משפט אזרחיים וחלק בבתי דין דתיים, זאת על פי חוקי המדינה. 

דיני משפחה וגירושין, כפי שניתן להבין, באים לארגן ולתחם מצבים מסוימים בין בני הזוג וכן בתוך המשפחה. כשמדובר על תיקי גירושין למשל, הרי שהם מתעסקים בנקודות כגון, הסדרי משמורת וראיה של ילדים, דמי מזונות לאישה ולילדים, חלוקת רכוש, כמו כן במקרים רבים הם מתעסקים בשאלה מי אחראי על הגירושים והאם זה אמור להשפיע על העתיד. 

תפקידו של עורך דין בדיני משפחה וגירושין, הוא מצד אחד לעמוד לצד הלקוח שלו ולדאוג שהוא יקבל את התנאים הטובים ביותר, ומצד שני, במידה וזה ניתן וזה גם מה שהלקוח רוצה, ליצור הסכם בו שני הצדדים יוצאים מרוצים מבלי שזה יגיע כלל לדיון משפטי. במקרים רבים הורים מעדיפים לעשות הסכם מוץ לכותלי בית המשפט, במטרה שלא לגרום טראומה לילדים. במצב כזה, הרי שעל עורך דין גם לדאוג שהצד שלו יסכים להתפשר, גם שהוא יקבל את מה שמגיע לו וכן ליצור הסכם עם עורך דין של הצד השני, עליו שני הצדדים יחתמו. לאחר מכן הוא ילווה את הלקוח שלו בפיקוח על ההסכם במטרה שכל סעיפיו ימולאו. 

לסיום, אם אתם מחפשים עורך דין שמתמחה בדיני משפחה וגירושין, זה הזמן ליצור איתי קשר. שמי עמי טלמור, אני עורך דין שמתמחה בדיני משפחה וגירושין. ניתן ליצור איתי קשר עוד היום ואשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. 

ייצוג וניהול תיקי תעבורה

תחומי התמחות

נהיגה בשכרות

המלחמה בנגע תאונות הדרכים עלתה מדרגה בשנים האחרונות. כבר אין מנוס מכך שיש יותר מצלמות, יותר שוטרי תנועה ובעיקר יותר...

תאונות דרכים

עו"ד לתעבורה לייצוג במשפט תאונה מתאים לכל אותם אנשים שהיו מעורבים בתאונת דרכים בדרך כלשהיא, אם כנהגים ואם כהולכי רגל, אם כנפגעים...

הפחתת קנסות

עורך דין לתעבורה מתמחה במתן סיוע וייעוץ משפטי בכל הנוגע לעברות תעבורה למיניהן. כל אותן עבירות שעומדות בימים אלו בראש מהדורות החדשות בישראל...

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד תעבורה צרו עמנו קשר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם