הגנה בתיק תעבורה

עצר אתכם שוטר? קיבלתם שלילה? זומנתם לבית משפט? הייתם מעורבים בתאונת דרכים? רוצים ליווי, ייעוץ, ייצוג או סיוע? הגנה בתיק תעבורה  הוא איש המקצוע שיוכל לתת לכם סיוע מתאים. הגנה בתיק תעבורה. עו”ד עמי טלמור מתמחה במתן סיוע וייעוץ משפטי בכל הנוגע לעברות תעבורה למיניהן. כל אותן עבירות שעומדות בימים אלו בראש מהדורות החדשות בישראל, כחלק מהלוחמה בנגע תאונות הדרכים.
  
הגנה בתיק תעבורה ע”י עו”ד לתעבורה שיצליח לסייע לכם באמת למזער נזקים הוא עורך דין שיש לו את הניסיון ואת הידע הנדרשים כדי להתנהל מול בתי הדין לתעבורה בישראל ששונים במהותם מבתי דין רגילים. בתי הדין לתעבורה מכירים ויודעים את כובד המשקל המונח על כתפם. שופטי בית המשפט יודעים כמה נגע תאונות הדרכים זוהי תופעה שיש לעקור מהשורש וכמה יש בידם את הכוח לייצר שינוי ולו הקטן ביותר ומתוך כך הם מקשיחים עמדות, מחמירים בענישה ולא מתפשרים.
  
מוטב מוקדם
במקרה של עבירות תעבורה מוטב לגשת אל הגנה בתיק תעבורה כבר בשלבים הראשוניים. לא מומלץ לנסות להתנהל מול מערכת המשפט ורק לאחר אכזבה או קשיים לצרף עורך דין. כדי לייצר סיכוי גבוה להוציא את הצדק לאור ולצמצם נזקים כדאי להתייעץ עם עו”ד שמתמחה בהגנה בתיק תעבורה עוד לפני שאתם מגיבים לכל תואנה שקשורה לעבירה שמופנית כלפיכם.
  
מוטב מאוחר מאשר לעולם
מנגד, אם לא השכלתם לפנות אל הגנה בתיק תעבורה בשלבים הראשונים עדיין לא מאוחר. כדי לא להפסיד את כל הסיכויים להטיב עם עצמכם כדאי מאוד שתפנו בכל שלב אחר, גם בשלב שעשוי להראות מאוחר יותר עורך דין לתעבורה מקצועי ומנוסה יכול לייצר שינוי ולשפר עמדות.
  
הייעוץ, הליווי, הייצוג והמקצועיות שמביא עמו עו”ד שמתמחה בהגנה בתיק תעבורה עשויים להיות אלו שישנו את פני כל התמונה ולגרום לדברים להראות אחרת, לכן אל תקלו ראש, בכל עבירת תעבורה בה אתם זקוקים לסיוע, פנו אל עורך דין מתאים שיוכל להיות איש המקצוע שילווה אתכם ויעשה את העבודה בעבורכם.

ייצוג וניהול תיקי תעבורה

תחומי התמחות

נהיגה בשכרות

המלחמה בנגע תאונות הדרכים עלתה מדרגה בשנים האחרונות. כבר אין מנוס מכך שיש יותר מצלמות, יותר שוטרי תנועה ובעיקר יותר...

תאונות דרכים

עו"ד לתעבורה לייצוג במשפט תאונה מתאים לכל אותם אנשים שהיו מעורבים בתאונת דרכים בדרך כלשהיא, אם כנהגים ואם כהולכי רגל, אם כנפגעים...

הפחתת קנסות

עורך דין לתעבורה מתמחה במתן סיוע וייעוץ משפטי בכל הנוגע לעברות תעבורה למיניהן. כל אותן עבירות שעומדות בימים אלו בראש מהדורות החדשות בישראל...

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד תעבורה צרו עמנו קשר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם