ייצוג בדיקת ינשוף

ראשית דבר נתחיל בהבהרה לקוראנו. בדיקת ינשוף היא בדיקה חוקית שרשאי לערוך שוטר תנועה ברגע שהוא עצר נהג מסוים לבדיקה ועולה בקרבו חשד שזה נוהג תחת השפעת אלכוהול.
  
בדיקת ינשוף היא בדיקה פשוטה שתוצאותיה מעידות על רמת האלכוהול המצוי בדם של הנבדק בעת הבדיקה. הבדיקה עצמה נערכת על ידי נשיפה של אוויר אל תוך מכשיר מיוחד אשר מניב בתוך שניות מספר את התוצאות ומציג את רמת האלכוהול בדם הנבדק.
  
בדיקת הינשוף אושרה לשימוש חוקי בישראל אך בת בבת מוכרת הסטייה הטבעית של הבדיקה עצמה. הינשוף אמנם מניב תוצאות די מדויקות אך לא ניתן להסתמך על התוצאות הללו במאה אחוזים כיוון שיש טעויות ואי דיוקים שאינם קשורים לנבדק עצמו וקשורים באיכות הבדיקה ובאיכות השיטה והמכשור.

הגבול והסטייה

הגבול הדק שבין רמת האלכוהול המקסימלית המותרת בדמו של נהג ובין הרמה האסורה הוא דק כמו גם הסטיות הידועות של מכשיר הינשוף. מתוך שני אלו ישנו ביקוש גובר לאותו ייצוג בדיקת ינשוף על ידי עורך דין לתעבורה כבר בשלבים הראשוניים.

ייצוג בדיקת ינשוף מוצע על ידי עו”ד לתעבורה רבים העוסקים בתחום התעבורה ואלו מתיימרים להיות הגורם שישים את האצבע על הגבול הדק ועל חוסר הדיוקים כדי להוציא את הנהג המואשם בנהיגה בשכרות לזכאי ולקורבן של אי הדיוקים של הבדיקה עצמה.

מהירות התגובה

למהירות התגובה של הנהג המואשם יש השפעה על תוצאות התהליך. אין ספק שכאשר ניגש אדם שזה עתה עבר בדיקת ינשוף ואשר רישיון הנהיגה שלו נשלל עקב כך, היישר אל עורך דין מתאים ומבקש ייצוג בדיקת ינשוף, יש לו סיכוי גבוה יותר להוכיח את חפותו ולטעון בדבר הסטייה ואי הדיוקים, לעומת אדם שמנסה להתעמת עם מערכת המשפט בעצמו ומנסה לערב עורך דין לתעבורה רק בשלב הערעור ולכן, ההמלצה החמה ביותר היא למצוא ייצוג בדיקת ינשוף אצל עורך דין טוב החל מהרגע הראשון בו נתפסתם.

ייצוג וניהול תיקי תעבורה

תחומי התמחות

נהיגה בשכרות

המלחמה בנגע תאונות הדרכים עלתה מדרגה בשנים האחרונות. כבר אין מנוס מכך שיש יותר מצלמות, יותר שוטרי תנועה ובעיקר יותר...

תאונות דרכים

עו"ד לתעבורה לייצוג במשפט תאונה מתאים לכל אותם אנשים שהיו מעורבים בתאונת דרכים בדרך כלשהיא, אם כנהגים ואם כהולכי רגל, אם כנפגעים...

הפחתת קנסות

עורך דין לתעבורה מתמחה במתן סיוע וייעוץ משפטי בכל הנוגע לעברות תעבורה למיניהן. כל אותן עבירות שעומדות בימים אלו בראש מהדורות החדשות בישראל...

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד תעבורה צרו עמנו קשר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם