עורך דין לתחבורה

בימים בהם הקטל בכבישים מקבל מקום מרכזי בשיח הציבורי, אין שום פלא שישנו דגש על הרתעה ועל פעולות אכיפה מרובות בכדי לייצר שינוי במאזן האימים הזה.

השוטרים מקשיחים עמדות, יש נוכחות מוגברת ומורגשת של ניידות ואמצעי אכיפה נוספים לכבישי ישראל ובת בבת ישנה החמרה בעונשים ובסנקציות הננקטות כלפי עברייני תנועה.

זה המקום לציין שישנם מקרים רבים בהם נהגים מסתבכים בעברות תנועה ולא תמיד בצדק. הכוונה היא שישנם מצבים רבים בהם נתפסים נהגים טובים שנוהגים בדרך כלל כחוק והופכים להיות שעירים לעזאזל בשל צירופי מקרים כאלו ואחרים, לעתים הם גם סופגים את חומרת העונש למען יראו ויראו ובלית ברירה.

איזון וצדק
עו”ד לתעבורה אין מטרתו להוות קושי או מכשול בפני מערכת החוק שנלחמת כנגד הפגע הרע של תאונות הדרכים. עורך דין לתחבורה מטרתו לקחת את הנהג התמים שעבר עבירה או שמואשם בגים עבירת תחבורה מסוימת ולסייע לו להוציא את הצדק לאור ולקבל עונש מאוזן בהתאם לעבירה שהוא עבר מתוך הנחה שאף נהג לא צריך להיות שעיר לעזאזל ושעל אף רגישות הנושא אין סיבה שנהגים יענשו רק למען יראו וייראו.

עו”ד עמי טלמור
אומרים על עו”ד טוב שהוא המפתח למשפט צודק. עו”ד עמי טלמור הוא עורך דין לתחבורה אשר צבר קילומטרים רבים של שעות ייצוג והוציא תחתיו תיקים רבים שאוזנו ואף זוכו בהתאם לאשמות שהועלו.

עורך דין לתחבורה בעל ניסיון עשיר כשל עמי טלמור מצליח לקחת את הנהג המואשם ולהעביר אותו דרך שמסייעת לו לזהות את כל אותן פרצות חוקיות שעשויות לזכות או להטיב עימו בבית הדין. עו”ד טלמור מגלה זה שנים רמה מקצועית חסרת תחרות ועל כן רבים נלחמים על ייצוגו, כי עורך דין טוב מוציא את הצדק לאור.

ייצוג וניהול תיקי תעבורה

תחומי התמחות

נהיגה בשכרות

המלחמה בנגע תאונות הדרכים עלתה מדרגה בשנים האחרונות. כבר אין מנוס מכך שיש יותר מצלמות, יותר שוטרי תנועה ובעיקר יותר...

תאונות דרכים

עו"ד לתעבורה לייצוג במשפט תאונה מתאים לכל אותם אנשים שהיו מעורבים בתאונת דרכים בדרך כלשהיא, אם כנהגים ואם כהולכי רגל, אם כנפגעים...

הפחתת קנסות

עורך דין לתעבורה מתמחה במתן סיוע וייעוץ משפטי בכל הנוגע לעברות תעבורה למיניהן. כל אותן עבירות שעומדות בימים אלו בראש מהדורות החדשות בישראל...

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד תעבורה צרו עמנו קשר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם