עורכי דין נהיגה בשיכרות

המלחמה בנגע תאונות הדרכים עלתה מדרגה בשנים האחרונות. כבר אין מנוס מכך שיש יותר מצלמות, יותר שוטרי תנועה ובעיקר יותר הקשחת עמדות של החוק הן מבחינת הסובלנות והן מבחינת היקפי הענישה והסנקציות.

אתם צריכים עורך דין לנהיגה בשיכרות במידה ונהגתם בשכרות וזאת אחת התופעות המשמעותיות אשר מבקשת הממשלה לעקור מין השורש ולהוציא מתרבות הנהיגה הישראלית. לא יעלה על הדעת שנהגים ירשו לעצמם לעלות על ההגה כשהם תחת השפעה של משקה אלכוהולי ובכך לסכן חיי אדם וחיי חפים מפשע.

אי לכך הקשיחה הממשלה את עמדותיה בעניין והיא אפשרה לכל שוטר תנועה לערוך בדיקה פשוטה אשר מניבה תוך שניות מספר תוצאות באשר לרמת האלכוהול המצויה בדמו של הנבדק ובכך מאפשרת לשוטר להוריד את הנהג מהרכב באותו הרגע וייתכן שבכך אף למנוע את התאונה הבאה שעשויה הייתה להתרחש.

הינשוף
הינשוף הוא המכשיר שבאמצעותו בודקים שוטרי התנועה את רמת האלכוהול המצויה בדמו של הנהג. על הנהג שנדרש לבדיקה לנשוף נשיפה ארוכה אל תוך מכשיר הינשוף ודרך כך מקבל השוטר תוצאה על אחוז האלכוהול שבדמו. מיד יכול השוטר לשלול את רישיונו, לזמן אותו למשפט ולאסור עליו להמשיך בנהיגה.

הדיוק
בתוך המלחמה העיקשת הזו ישנם מקרים בהם נוהגים אנשים רבים כשאין כמות אלכוהול מסוכנת בדמם ועדיין בבדיקת הינשוף מתקבלת תוצאה שגורמת לשוטר להפעיל כנגדם סנקציות חמורות. עם השנים התברר שיש למכשיר הינשוף סטייה קלה בתוצאות ושלא תמיד ניתן להסתמך על התוצאות במלוא הביטחון.

נעצרתם לבדיקת ינשוף והוחלט שאתם תחת נהיגה בשכרות? קיבלתם עונש ועקב כך אתם צריכים עורכי דין נהיגה בשיכרות על אף שלא שתיתם כמות אלכוהול גדולה? רוצים לערער על כך?

פנו מדי לאחר שנתפסתם אל עו”ד לתעבורה לענייני תעבורה ותקבלו ממנו את מלוא המידע על עורכי דין נהיגה בשיכרות ועל הדרך בה הם יכולים לסייע לכם להוכיח את חפותכם ולמזער ככל הניתן את הסנקציות שיופעלו כלפיכם וזכרו, נהיגה בשכרות היא קטלנית וגובה חיי אדם רבים, הקפידו על נהג תורן כדי ומנעו סיכון חיים מיותר.

ייצוג וניהול תיקי תעבורה

תחומי התמחות

נהיגה בשכרות

המלחמה בנגע תאונות הדרכים עלתה מדרגה בשנים האחרונות. כבר אין מנוס מכך שיש יותר מצלמות, יותר שוטרי תנועה ובעיקר יותר...

תאונות דרכים

עו"ד לתעבורה לייצוג במשפט תאונה מתאים לכל אותם אנשים שהיו מעורבים בתאונת דרכים בדרך כלשהיא, אם כנהגים ואם כהולכי רגל, אם כנפגעים...

הפחתת קנסות

עורך דין לתעבורה מתמחה במתן סיוע וייעוץ משפטי בכל הנוגע לעברות תעבורה למיניהן. כל אותן עבירות שעומדות בימים אלו בראש מהדורות החדשות בישראל...

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד תעבורה צרו עמנו קשר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם